Актуальна біржа посилань для України

Не секрет, що з початком війни та введенням санкцій робота українських вебмайстрів і seo спеціалістів з російськими контрагентами або значно ускладнилась або стала взагалі неможливою. Однак, в пошуках альтернативи, я нарешті звернув свою увагу на українську біржу Колаборатор – реєстрація за лінком – існує вона вже тривалий час, але раніше, коли проти неї були гіганти ринку беклінків, то на неї якось не особливо зверталась увага. А тепер же – це фактично чи не єдина альтернатива для закупки беклінків. Отже, декілька слів про те, що нам пропонується.

Де купити беклінки

Ітак, для seo спеціалістів пропонується закуповувати 2 формати: статті і прес релізи. Різниця в тому, що статті повинні бути розміром 2000 символів, а прес релізи – 1000. Загалом, якщо ви знайомі з Міралінкс , то складнощів щоб розібратися в функціоналі у вас не буде – все дуже схоже і доволі зрозуміло. Звісно що є і недоліки в інтерфейсі – для прикладу, відсутній функціонал по зміні урл в розміщеному завданні – все це доведеться робити через переписку з підтримкою. Сама ж підтримка організована в вигляді чату, а не тікетів: не знаю чи це мені подобається, але є перевага – відповідають досить оперативно.

Що стосується майданчиків, то мінімально відфільтрувавши по якості, в мене їх залишилось ~800 штук, що не є надто великим показником. Крім того, більша частина майданчиків є і на інших біржах і часто ціни тут вищі. Також варто враховувати немалу комісію – 10% системі і 3,5% платіжному шлюзу. В вартість включена гарантія на 3 місяці, а за гарантію на рік треба віддати ще 10% – як це гарантія працює на практиці я ще поки не встиг перевірити.

Як заробити на сайті

Ви можете додати і свій вебсайт для заробітку на розміщенні посилань. В правилах системи написано що приймають майданчики від 5 тис відвідувачів в місяць, хоча я бачив і повністю мертві сайти в системі. Щодо цін – то вони стартують від 50₴ за розміщення і закінчуються на 144780₴. Комісія на виведення 15%, а мінімалка – 5000₴.

Заробіток і розкрутка Телеграм каналу

Окремо виведений розділ телеграм каналів, де можна купити або продати рекламу. Ціни там теж від ~50₴ за розміщення, але більш-менш живих тг каналів не багато – близько 200. За умовами, пост в telegram розміщується щонайменше на 72 години. Поки мені важко оцінити наскільки цей сервіс підходить для заробітку чи розкрутки телеграм каналу, але добре що така можливість передбачена.

Висновок

Таким чином, в Україні є біржа статей і посилань де можна купити беклінки, однак звісно що їй далеко до гігантів ринку, але зараз це чи не єдина зручна альтернатива. Спробуйте і ви – реєстрація за лінком, і напишіть свої враження в коментарі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *