SEO просування вебсайту в ТОП

SEO просування

Якщо у вас чи вашої компанії є сайт, то щоб люди його змогли знайти, вам варто замовити послугу просування. Адже це дозволить вам збільшити видимість вашого сайту, підвищити відвідуваність та обігнати ваших конкурентів. Оберіть нижче варіант розкрутки, який вам більше підходить.

Просування і розкрутка сайту в пошуку (Google UA):

START

~299$

Базовий пакет просування

STANDART

~599$

Стандартний пакет просування

EXCLUSIVE

оплата по запитах

Персоналізована пропозиція

Завершіть ваше замовлення в автоматичному режимі або напишіть нам.

Лайки, ретвіти\репости, ведення, оформлення та ін. для соціальних мереж Twitter, Instagram, Facebook

Базові вебсайти, сайти-візитки – 200$

Персоналізовані вебсайти – від 999$

Підтримка базового вебсайту – 200$ \ рік

вартість включає:

–          реєстрацію домена на 1 рік

–          хостинг на 1 рік

Інші додаткові послуги:

  • закупка посилань, статей (лінкбилдінг);
  • реєстрація сайту в каталогах, профілі, гестпостинг, pbn;
  • контекстна, тізерна, банерна реклама;
  • SMM просування і ведення соціальних мереж;
  • написання контенту, наповнення сайту інформацією, SEO-копірайтинг;
  • адміністративні роботи: встановлення WordPress, налаштування, встановлення лічильників (статистика), карт сайту, т.п.;
  • ОФЛАЙН реклама, розробка бренду, дизайн, логотипи, т.п.;
  • та інші рекламні та ІТ послуги.

З приводу замовлення будь-яких перерахованих і додаткових послуг*, термінів, цін, портфоліо, співпраці та будь яких інших пропозицій можна також дізнатися написавши через розділ контакт за допомогою форми.

Що таке seo?

сео розкрутка

Пошукова оптимізація або seo полягає в комплексі робіт, що покликані підвищити рейтинг вашого вебсайту в пошукових системах. Чим вищі позиції в результатах пошуку займає ваш сайт, тим більше зацікавлених відвідувачів зможе його знайти. Метою сео просування є досягнення першої сторінки результатів пошуку по необхідному запиту або т.з. ТОПу чи СЕРПу. На першій сторінці розміщено лише 10 релевантних сторінок, але мільйони інших намагаються підняти себе сюди, до топ-3 або навіть першого місця (топ-1). Тому комплекс робіт з розкрутки та просування включає багато складових. Зокрема це і аналіз (моніторинг, позиції та сторінки в пошуковиках, аудит, конверсія та юзабіліті, т.п.), внутрішня оптимізація (оптимізація html-коду, тексти (контент), заголовки, посилання, службові директиви, т.п.), зовнішнє просування (зовнішні посилання (беклінки), індексування, реєстрації, т.п.). Ціна пошукової seo оптимізації залежить від конкретного завдання, сайту та конкуренції і тому може відрізнятись, тому по висококонкурентним та високочастотним запитам вам не вдасться піднятися безкоштовно. Якщо на сайті ви пропонуєте певні послуги або продаєте товари (сайти-візитки, корпоративні та комерційні сторінки, інтернет-магазин), то така реклама в Інтернеті зможе значно підвищити рівень ваших продажів, оскільки після професійної та ефективної розкрутки значно більша кількість потенційних покупців буде переходити на ваш ресурс по цільовим запитам.

Чому і для чого просувати?

оптимізація сайтів

Пріоритетною пошуковою системою для seo розкрутки сайтів є Гугл Україна (Google.com.ua). Це зумовлено тим, що найбільший об’єм українського трафіку (~60%) переходить саме із цієї пошукової машини. Тому при просуванні українських веб сайтів та їх зовнішній та внутрішній пошуковій оптимізації необхідно в першу чергу орієнтуватись на цю пошукову систему. При цьому не важливо в якому регіоні України ви здійснюєте просування сайту – чи це Львів, чи Київ, Івано Франківськ, Тернопіль чи інше місто.

Розкрутку веб-сайтів можна робити і самостійно та безкоштовно, однак результатом такої роботи може стати не топ, а бан, тому краще довіритись професіоналам, які працюють з алгоритмами пошукових машин. Вони зможуть зробити рекламу вашої сторінки в Інтернеті ефективною, оптимізувати її, збільшити відвідуваність, підняти сео-показники (Траст, Ікс, Pagerank, т.п.), покращити релевантність та видимість в пошуковиках. Чим швидше ви зробите замовлення на пошукову сео оптимізацію, тим швидше ваш сайт почне підніматись в видачі, аж до найвищих позицій. Почніть вже сьогодні!

* – наведені основні послуги з просування розкрутки та seo оптимізації сайту та їх орієнтовна ціна. Регіон: Київ, Львів, Івано Франківськ, Тернопіль та ін. ПС – Google Україна (google.com.ua)
Seoweb.in.ua – це досягнення топу в 10.0 з 10 випадків – більше 77 оцінок та 77 відгуків.