seoweb.in.ua

personal blog about seo & web

Послуги

> українською | > по-русски
SEO просування

SEO просування, розкрутка та оптимізація сайту в Україні.

Основні послуги*:

 • Просування і розкрутка сайту в пошукових системах (Google UA) – від 10 $ / запит
 • Внутрішня оптимізація сайтів – від 50 $
 • SEO аудит сайту – від 50 $
 • Створення та підтримка сайтів – від 100 $

  З приводу замовлення будь-яких перерахованих і додаткових послуг, термінів, цін, портфоліо, співпраці та будь яких інших пропозицій можна дізнатися написавши мені (розділ контакт).  Додаткові послуги:
  – реєстрація сайту в пошукових системах;
  – реєстрація сайту в каталогах;
  – реєстрація і просування сайту в соціальних системах (SMO);
  – реєстрація в блогах, на форумах, дошках, т.п.;
  – просування посиланнями;
  – просування статтями;
  – встановлення лічильників (статистика), карт сайту, т.п.;
  – моніторинг позицій;
  – встановлення двигунців (WordPress, Joomla, тощо);
  – адміністратор на сайті, форумі;
  – розробка семантичного ядра;
  – складання проекту для реєстрації сайту;
  – наповнення сайту інформацією (SEO-копірайтинг);
  – інші послуги.

  > замовлення  Що таке seo? сео розкрутка
  Пошукова оптимізація або seo полягає в комплексі робіт, що покликані підвищити рейтинг вашого вебсайту в пошукових системах. Чим вищі позиції в результатах пошуку займає ваш сайт, тим більше зацікавлених відвідувачів зможе його знайти. Метою сео просування є досягнення першої сторінки результатів пошуку по необхідному запиту або т.з. ТОПу чи СЕРПу. На першій сторінці розміщено лише 10 релевантних сторінок, але мільйони інших намагаються підняти себе сюди, до топ-3 або навіть першого місця (топ-1). Тому комплекс робіт з розкрутки та просування включає багато складових. Зокрема це і аналіз (моніторинг, позиції та сторінки в пошуковиках, аудит, конверсія та юзабіліті, т.п.), внутрішня оптимізація (оптимізація html-коду, тексти (контент), заголовки, посилання, службові директиви, т.п.), зовнішнє просування (зовнішні посилання (беклінки), індексування, реєстрації, т.п.). Ціна пошукової seo оптимізації залежить від конкретного завдання, сайту та конкуренції і тому може відрізнятись, тому по висококонкурентним та високочастотним запитам вам не вдасться піднятися безкоштовно. Якщо на сайті ви пропонуєте певні послуги або продаєте товари (сайти-візитки, корпоративні та комерційні сторінки, інтернет-магазин), то така реклама в Інтернеті зможе значно підвищити рівень ваших продажів, оскільки після професійної та ефективної розкрутки значно більша кількість потенційних покупців буде переходити на ваш ресурс по цільовим запитам.

  > замовлення  Чому і для чого просувати? оптимізація сайтів
  Пріоритетною пошуковою системою для seo розкрутки сайтів є Гугл Україна (Google.com.ua). Це зумовлено тим, що найбільший об’єм українського трафіку (~60%) переходить саме із цієї пошукової машини. Тому при просуванні українських веб сайтів та їх зовнішній та внутрішній пошуковій оптимізації необхідно в першу чергу орієнтуватись на цю пошукову систему. При цьому не важливо в якому регіоні України ви здійснюєте просування сайту – чи це Львів, чи Київ, Івано Франківськ, Тернопіль чи інше місто.

  Розкрутку веб-сайтів можна робити і самостійно та безкоштовно, однак результатом такої роботи може стати не топ, а бан, тому краще довіритись професіоналам, які працюють з алгоритмами пошукових машин. Вони зможуть зробити рекламу вашої сторінки в Інтернеті ефективною, оптимізувати її, збільшити відвідуваність, підняти сео-показники (тіЦ, Pagerank, т.п.), покращити релевантність та видимість в пошуковиках. Чим швидше ви зробите замовлення на пошукову сео оптимізацію, тим швидше ваш сайт почне підніматись в видачі, аж до найвищих позицій. Почніть вже сьогодні!


  * – наведені основні послуги з просування розкрутки та seo оптимізації сайту та їх орієнтовна ціна. Регіон: Київ, Львів, Івано Франківськ, Тернопіль та ін. ПС – Google Україна (google.com.ua)

  Seoweb.in.ua – це досягнення топу в 10.0 з 10 випадків – більше 10 оцінок та 10 відгуків за .
 • Thank's for reading.

  Копирование разрешено только с прямой индексируемой гиперссылкой!

  © 2009-2015 seoweb.in.ua. All Rights Reserved.